Nogometaši Kutjeva pobjedom su zaključili pripreme za nadolazeću sezonu, savladavši ekipu FEŠK-a u posljednjem prijateljskom susretu rezultatom 2:1. Gosti iz Feričanaca došli su do ranog vodstva, no u samoj završnici prvog dijela Filip Nemec je iz kaznenog udarca izjednačio na 1:1. Početkom drugog dijela Mario Šipura je fantastičnim eurogolom doveo Kutjevo u vodstvo koje su održali do kraja utakmice.
Sada svi pogledi prelaze na nastavak sezone. U subotu nogometaši Kutjeva gostuju u Lipiku, gdje će krenuti u borbu za bodove u proljetnom dijelu sezone.
Više priča
Kutjevčanin Vinko Krsnik na četverodnevnoj dionici Marijanskog zavjeta za Domovinu
Ministrica Mikuš Žigman u posjetu Požeško-slavonskoj županiji: Uručeni ugovori vrijedni 3,7 milijuna eura
Udruga EKO Kutjevo iznijela primjedbe na rad kompostane i predložila strože tehničke standarde