
Osim što su ovog vikenda kutjevački planinari planinarili do Planinarske kuće Mlaka, u njihovom kraju boravili su i planinari iz Osijeka, koji su došli proći stazu Međa–Paulinovac–Lončarski vis–Dobra voda–Kutjevo.
Na stazi dugoj 15 kilometara pridružili su im se i članovi kutjevačkih planinara, Vinko i Predrag. Staza nije zahtjevna i prikladna je za planinare svih uzrasta, od 5 do 70 godina. Vrijeme je bilo ugodno za šetnju, a sudionici su se tijekom puta družili i zabavljali.
Po dolasku u Kutjevo, planinare je dočekao grah koji je pripremio Antun, a bila je dostupna i slanina za dodatno okrjepljenje. Ukupno 60 sudionika prešlo je Krndiju, a dojmovi su bili pozitivni. Organizatori iz Kutjeva su se potrudili da gostima boravak na Krndiji i u njihovom kraju bude što ugodniji.
Više priča
Privremena regulacija prometa za vrijeme Festivala graševine 2025. u Kutjevu
Održana školska priredba OŠ Zdenka Turkovića povodom Dana škole
Kutjevčanin Ivan Bandalo dobitnik Rektorove nagrade Sveučilišta u Osijeku!