28. travnja 2024.

Kutjevački.hr

INFORMATIVNI PORTAL GRADA KUTJEVA

Graševina odnijela bodove s teškog gostovanja u Pavlovcima

Odigrana su dva susreta u subotnjem programu Prve ŽNL, a među njima je bio i ogled naše Graševine koja je odlično odradila gostovanje u Pavlovcima, prekinula negativan početak natjecanja i vratila se s bodovima kući na Grot.

15 27.03.2021 15:30 Pavlovci NK Mladost Pavlovci – HNK Graševina 2:3
15 27.03.2021 17:30 Velika NK Papuk (V) – NK Graničar Zagrađe 1:1
15 28.03.2021 16:30 Sulkovci NK Sulkovci – NK Omladinac Čaglin -:-
15 28.03.2021 16:30 Bučje NK Graničar Bučje – NK Dinamo Rajsavac -:-
15 28.03.2021 16:30 Brodski Drenovac NK Hrvatski dragovoljac (D) – NK BSK Buk -:-
15 28.03.2021 16:30 Donja Obrijež NK Croatia Donja Obrijež – HNK Dobrovac -:-
15 28.03.2021 16:30 Mihaljevci NK Croatia Mihaljevci – NK Sloga Trenkovo -:-

Prvo poluvrijeme u Pavlovcima se gledala otvorena igra s nekoliko poluprilika s obje strane. Prvih 15 minuta domaći vrše pritisak no kapetan Marko Bilmez dva puta sprečava vodstvo. da domaći povedu. Nakon ulaska Denija Pavića uspostavljena je ravnoteža pa su Crni zaigrali puno bolje, ali na odmor se odlazi s rezultatom 0-0. Odmah na početku drugog poluvremena, u 50. minuti glavni sudac sudi opravdani kazneni udarac za domaćina, a precizan je za vodstvo Mladosti Vinković. Nakon toga u 3 minute slijedi preokret. U 56. minuti Deni Pavić zabija nakon centaršuta Mirka Solde, a u 59. minuti Deni Pavić iznudio je kazneni udarac, a precizan je bio Mirko Soldo.

U 64. minuti pomoćni sudac signalizira glavnom penal za domaćina. Marko Bilmez brani penal, a pomoćni sudac opet signalizira da je Marko izašao s gol linije te se penal ponavlja. Drugi put domaći su precizni te je rezultat 2-2. Konačno, u 82. minuti s ruba 16 metara Mirko Soldo zabija u suprotni kut te postavlja konačni rezultat. Utakmica završena sa 6 žutih i jednim crvenim kartonom. Iduće subote u Vetovo dolaze igrači iz Mihaljevaca.

Moram čestitati svojim igračima na današnjoj utakmici, nakon teške situacije sa kadrom, nakon izgubljene utakmice u Vetovu reagirali su svi odlično i imam osjećaj da lagano napreduje rad i prilagodba. Dinamična utakmica domaćini jako dobri i motivirani stvarno svi komplimenti za njih. Vratili smo utakmicu iz 0:1 u 2:1 i iz 2:2 u 3:2 i tako pokazali karakter. Na kraju su domaćini mogli i do izjednačenja ali imali smo sreće i prečka je zaustavila njihov udarac. HNK Graševina nastavlja svoju priču, a današnjem domaćinu želimo puno sreće u daljnjem natjecanju – izjavio je Dario Pažin, trener Graševine.