30. travnja 2024.

Poraz Graševine – Sloga iz Trenkova odnijela bodove s Grota

Graševina nije imala uspješnu ovogodišnju premijeru pa je nakon dobre partije, ali poraza u kupu doživjela još jedan vezani na svome Grotu, a ovaj je definitivno teže prihvatljiv. Sloga je došla malo oslabljena, ali bez želje za predajom pa je uz dosta sportske sreće i pogođenih vratnica i greda ipak na kraju s radošću otputovala iz Vetova. Gosti su tako uzvratili svome domaćinu za jesenski poraz u trenkovačkom Parku. Prvi gol je u 7 minuti zabio Matej Protić na asistenciju Luke Banovića koji je u 50 minuti zabio za 0-2 što je bio i konačan rezultat ove utakmice.

14 21.03.2021 15:30 Vetovo HNK Graševina – NK Sloga Trenkovo 0:2
14 21.03.2021 15:30 Dobrovac HNK Dobrovac – NK Croatia Mihaljevci 0:3
14 21.03.2021 15:30 Donja Obrijež NK Croatia Donja Obrijež – NK BSK Buk 1:6
14 20.03.2021 15:30 Rajsavac NK Dinamo Rajsavac – NK Hrvatski dragovoljac (D) 2:1
14 21.03.2021 15:30 Čaglin NK Omladinac Čaglin – NK Graničar Bučje 3:2
14 21.03.2021 15:30 Zagrađe NK Graničar Zagrađe – NK Sulkovci 1:0
14 20.03.2021 15:30 Pavlovci NK Mladost Pavlovci – NK Papuk (V) 0:2

Jako loše smo reagirali na ovoj utakmici. Čestitke ekipi Trenkova na pobjedi. Dva puta pogriješimo i protivnik nas kazni. Nismo iskoristili svoje prilike izgleda da smo se pretplatili na gađanje prečki i stativi. Ništa treba se okrenuti dalje prema prvenstvu i sve to popraviti – rekao je za kutjevački.hr trener Graševine Dario Pažin.